Приватне підприємство «КАБЕЛЬ-ПЛЮС» є провідним телекомунікаційним провайдером в регіоні, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове телебачення. Підприємство пропонує телеканали українських і кращих міжнародних телекомпаній, дотримуючись усіх міжнародних норм у галузі авторських і суміжних прав.

Працівники ПП “КАБЕЛЬ-ПЛЮС” — це фахівці у своїй галузі, що володіють досвідом й унікальними знаннями та вміннями, що дозволяє підприємству постійно впроваджувати інноваційні технічні рішення.

НАША МІСІЯ

Ми піклуємося про репутацію нашої компанії й акцентуємо увагу на високих стандартах ведення бізнесу, системному підході до розвитку компанії й високому рівні професіоналізму наших співробітників. Примножуючи кращі традиції командної роботи, ми створюємо історію нашої компанії, якою будуть пишатися її співробітники.

Ми віримо, що використання інноваційних технологій й орієнтація на якісний сервіс дозволять нам, створювати послуги, що задовольняють потреби людей, і передбачати їхні майбутні бажання!